CMK_banner_03.jpg

Volgende repetitie

Repetitie

Op 25-10-2018
20:45 uur

Volgende concert/medewerking

Theatervoorstelling De Winterkraaien

Op 01-11-2018
20:15 uur

logo_MeulenbeltZondagochtend 13 mei toog een groot aantal mannen samen met dirigent Gezinus Veldman  naar het Meulenbelt in Almelo om daar mee te werken aan een kerkdienst. Het Meulenbelt, onderdeel van TriviumMeulenbeltzorg, levert hulp aan mensen die niet meer zelfstandig kunnen wonen. De recreatieruimte was afgeladen vol, want op deze Moederdag bezochten veel mensen hun zieke familielid en hopelijk kwamen ze ook om ons koor te horen zingen. Mooi voor de moeders, mooi voor ons koor. In deze 'dienst voor allen' met als voorganger mevr. T. Knotter kon het koor het thema 'herinnering' ondersteunen met een aantal toepasselijke liederen, zoals een gezongen geloofsbelijdenis, Abba Vader, God and God alone. Het mannenkoor sloot af met een gezongen Zegenbede. Een waardig einde van een waardige dienst.