Concert in 't Haarhuus afgelast

Helaas gaat ons optreden in 't Haarhuus op 14 september niet door. Het zorgcentrum kampt met gebrek aan personeel, om zo'n avond te organiseren voor haar bewoners. Niet getreurd, we gaan het begin 2024 weer proberen, en dan op een vrijdagmiddag.

Ons koor gaat ondertussen gewoon door met de wekelijkse repetitie, als vanouds in de grote zaal van kerkelijk centrum Irene aan de Julianastraat te Vroomshoop. Die begint om 19.45 uur en duurt tot 22.00 uur, met halverwege een ruime pauze.

Het is bijzonder plezierig dat zich na de vakantie zo'n zeven nieuwe leden hebben aangemeld, en wellicht komen er daar nog één of twee bij. Daarmee zitten we weer óp of net bóven de 100 leden.  Beste lezer, dit is een prima periode om ook aan te schuiven. U bent dan niet de enige die als nieuw lid begint bij ons mooie koor. De ervaring leert: het is altijd moeilijk om te beginnen bij ons koor, maar het is nog véél moeilijker te stoppen!

Nog geen account? Registreer!

INLOG KOORLEDEN