Twee jubilarissen die al 40 jaar lid zijn

Gert en Dini Minnema

Jan Kampman met zijn zus Betsy

Normaal gesproken worden de jubilarissen in het zonnetje gezet tijdens de ledenvergadering. Dit jaar ging alles anders. De jubilarissen werden thuis bezocht. Twee leden van het bestuur togen eerst naar Almelo om Germt Minnema te feliciteren, en later terug naar Vroomshoop om Jan Kampman blij te maken. Daar was alle reden toe, want beiden zijn al 40 jaar lid van het koor. Ze ontvingen een draagspeld, een bos bloemen en het speciale mondkapje.

Germt woont al jaren in Almelo maar is ons koor altijd trouw gebleven. Hij heeft zich in de afgelopen 40 jaar verdienstelijk gemaakt als bestuurslid en ook als secretaris van onze vereniging. Hij zingt nog steeds zijn partij mee bij de bassen.

Jan Kampman, een van de baritons, is altijd hard aan het werk in de pauzes wanneer hij koster Arie Bos helpt bij het terugbrengen van de koffiekopjes. En hij is een meester in het berekenen van de dag van je geboorte als je hem je geboortedatum noemt.

We hopen dat jullie nog lang lid mogen blijven van ons mooie koor!

Op de linker foto staat Germt Minnema met zijn vrouw Dini, op de rechter foto Jan Kampman met zijn zus Betsy. 

Nog geen account? Registreer!

INLOG KOORLEDEN